Hakkımızda

2017 yılında faaliyetlerine başlayan Cosmones Medikal, Türkiye’de güzellik sektörünün en yenilikçi ve en hızlı gelişen şirketi olma hedefiyle yola çıkmıştır.

Bugün geldiğimiz noktada ise Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’daki merkez ofislerimizle sağladığımız uluslararası varlığımızla, tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek üretim ve stok kabiliyetine sahibiz.

İş stratejisi ve büyüme planımızın merkezinde yer alan kalite anlayışımız ile bugün Türkiye ve 20’den fazla ülkede 1000’in üzerinde iş ortağımız bulunmaktadır.

Son teknoloji üretim tesisimizde aylarca süren AR-GE çalışmaları sonucunda ürettiğimiz cilt bakım ve onarımı, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme cihazları ile bir güzellik merkezinin ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlar ile güzellik merkezleri ve kliniklere 50’den fazla cihazla hitap etmekteyiz.

Ayrıca;

  • Farklı cilt ihtiyaçlarına göre geliştirilen Clines ürünleri
  • Cosmex gıda takviyeleri
  • Çatlak onarımında Türkiye’de devrim yaratan Fibroderms ürünleri ile de rekabetin yüksek olduğu

Güzellik sektöründe, küresel çözümler üreterek iş ortaklarımıza en yüksek kalitede çözümler sunmaktayız.

Sektörde ISO belgesine sahip tek kuruluş olarak; Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubeleri ve 1000’in üzerinde iş ortağımızın kişiye özel yenilikçi çözümler sunmalarını sağlıyoruz.          

Uzmanlık ve tecrübemizi, tüm ayrıntıları dikkatle planladığımız çözümlerle birleştirdik. Çünkü, iş ortaklarımızla olan ilişkilerimize en üst seviyede değer veriyoruz.

Güzellik sektöründe kalıcı bir iş kurma ve en iyilerden biri olmak isteyenler için en iyi ortaklardan biri olan Cosmones Medikal ile siz de işinizi büyütebilir ve sektörün en iyileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz!