Fabrikamız

2021 yılında kurulmasına rağmen Türkiye’nin ilk ve tek yerli ve milli gururu olma yolunda ilerleyen, üretimini yaptığı 53 farklı cihaz ve tıbbi gereçlerle 1600 m3 kapalı alanda resmi bir şekilde tüm belgelere sahip GELECEK AR-GE TIBBİ CİHAZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hem güzellik sektöründe hem de klinik ve sağlık alanında üretim yaparak yerli sermayenin ülke içerisinde kalması misyonuyla yola çıkmıştır.

Bugüne kadar Çin’den ithal edilen neredeyse tüm cihazları tek bir tesiste üretme kapasitesiyle Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 1000’in üzerinde iş ortaklığı kurmayı başardı. Yurtdışına yapılan ihracat sayesinde, ülkeye ciddi bir döviz kazandırma kapasitesine sahiptir.

Sağladığı istihdam ile her geçen gün büyüyen fabrikamız hedeflediği 100’den fazla sektörel ve tıbbi alanda ürün gamına odaklanarak Türkiye’nin en büyüğü olma yolunda kendine hedef edinmiştir.

Profesyonel bir kadro ve ürün geliştiricilerle, Türkiye’de güzellik sektörünün büyümesini sağlayan bir tesis olmanın dışında; yönetim ve çalışanları ile dünyayla entegre olarak büyümektedir. Sektördeki ihtiyaçları en doğru şekilde belirleyerek, gelişmiş teknolojilerle üretim yapmaktadır.

Sağlanan istihdam, sektörde yaratılan değer ve üretimler ile, varlığı yüzyılı geçen bir üretim tesis olmayı hedeflemektedir.