Tek bir sonuç gösteriliyor

Cosmostar Diode Lazer Epilasyon Aleti

195,000.00

Cosmostar Diode Lazer Epilasyon Aleti Nedir?

Kalıcı ve ağrısız epilasyon deneyimi sağlayan buz başlıklı lazer cihazıdır. 810 nm dalga boyuna sahiptir. Tüm cilt tiplerinde etkinliği gösterilmiş diode lazer epilasyon teknolojisini kullanır. Yüksek güvenlik, kolay kullanım ve uzun vadeli etkileri ile epilasyonda devrim yaratan bir cihazdır. Doğrudan kıl folikülünü hedef aldığından ciltte hasar riski yok denecek kadar azdır.

Epilasyon Cihazı Avantajları

  • Saniyede 10 Hz çıkarak kolay ve etkili kullanım
  • Her cilt tipi ve tüy renginde etkinlik
  • Kalıcı sonuçlar
  • Buz başlık ile acısız lazer epilasyon deneyimi
  • Yüz ve bikini bölgesi dahil tüm vücutta güvenli kullanım
  • Erkek omuz ve sırt gibi derin yerleşimli kıllarda etkileyici sonuçlar
Sepete Ekle

İstenmeyen tüyler kadın erkek herkesin en büyük vücut görünüm sorunlarından birisidir. Epilasyon dışında kullanılan ağda, jilet, tüy dökücü kremler gibi birçok yöntem ile istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması hedeflenmektedir. Fakat bu yöntemler ile kıl kökleri dökülmeden önceki halinden daha kalın bir şekilde çıkarak eski görünümünü almaktadır. Gerek zaman gerek maliyet açısından epilasyon, kesin ve kalıcı bir çözüm olarak en sık tercih edilen yöntemlerden birisidir.

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de erkek lazer epilasyon işlemini yaptırmaktadırlar. Erkek omuz ve sırt gibi derin yerleşimli kıl bölgelerinde etkileyici sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle rahatsız edici tüy ve kılların yok edilmesinde etkili bir yöntem olan diode buz lazer ile hiçbir acı ve ağrı hissedilmez. Koltuk altı, bikini, bacak ve vücudun birçok farklı bölgesinde uygulanabilen lazer epilasyon cihazı ile günün her anına özel bir şekilde hazır olabileceksiniz.

Tüm cilt tiplerine uyumlu olarak üretilen diode lazer epilasyon cihazında son teknolojik sistemler kullanılmaktadır. Kolay kullanım ve kalıcı etkisi ile devrim yaratan lazer epilasyon cihazı direkt olarak kıl yapısını hedef aldığından ciltte hasar riski yok denecek kadar azdır.