Gösterilen sonuç sayısı: 3

13+1 Çok Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

24,000.00

Çok Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı Nedir?

14 farklı teknolojiye sahip başlıkları sayesinde cildinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayabilen işlevsel bir cilt bakım cihazıdır. Ozonlu buharlayıcı, yüksek frekans, peeling, temizleyici, nemlendirici, galvanik akim dahil olmak üzere farklı başlık ve fonksiyonlara sahiptir.

Profesyonel Cilt Bakım Cihazı Avantajları

 • Cildi kir, yağ ve ölü cilt hücrelerinden arındırır
 • Düzensiz pigmentasyon, ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur
 • Sağlıklı, parlak, daha canlı cilt görünümü
 • Seans sonrası anında sosyal hayata dönüş
 • Akne ve siyah noktalarda azalma
 • Gözeneklerde derin temizlik
 • Beklenen Sonuçlar: Düzensiz pigmentasyon, yaşlanma belirtilerinde azalma, daha sağlıklı ve canlı cilt görünümü
Sepete Ekle

Hydraderms 9 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

1.00

Nedir?

9 fonksiyonu tek cihazda birleştiren teknolojisi ile cildi mikro düzeyde soyar, gözenekleri kir, yağ ve ölü cilt hücrelerinden arındırır, derinlemesine temizler, cildin nemini arttırır, sağladığı derinlemesine temizlik ile kullanılan ürünlerin etkisini arttırır. Detoks yoluyla cildi güneşin zararlı etkileri ve çevresel kirleticilere karşı korur.

Başlıklar

 1. Elmas Peeling
 2. Hydra Master
 3. Ultrason Peeling
 4. Oksijen Terapi
 5. Yüksek Frekans
 6. Bio Lifting
 7. Ultrasonik
 8. Lenfatik Drenaj
 9. PTD Led Terapi

NG System Coldpen Cilt Bakım ve Onarım Cihazı

55,000.00

Soğuk plazma teknolojisi ile cilt hücrelerinin yenilenme sürecini hızlandırır, lekeleri giderir, akne, egzama ve sedef gibi cilt problemlerini gideren son sistem, son teknoloji bir cihazdır. Plazma enerjisi ile acısız, ağrısız bir uygulama sağlar.

Plazma enerjisi, cildin alt katmanlarına ulaşarak fibroblastları uyarır. Böylece kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek cilt elastikiyetini geri kazandırır. İşlemden sonra gözle görülebilir sonuçlar sağlar. Daha eşitlenmiş bir cilt tonu, akne ve lekelerden arınmış, gençleşmiş, sıkılaşmış bir cilt vaat eder.

NG System Coldpen Cilt Bakım ve Onarım Cihazı Avantajları

Performansı, danışanın ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Bu, kaliteyi minimum maliyetle optimize etmenizi sağlar.

 • İşlevsel kullanım
 • Kompakt tasarım
 • Ulaşılması zor alanlarda kolay kullanım
 • Maksimum güvenlik
 • İhtiyaca göre ayarlanabilen güç
 • Optimum verimlilik

Cilt bakım cihazı, cildin tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılayan sistemlerden oluşmaktadır. Cilt problemlerini gideren son sistem ve teknolojiden oluşan ürünlerimiz ile uygulamalar sonrasında gözle görülür harika sonuçlar elde edilmektedir. Yaşlanma ve leke karşıtı cilt bakım cihazlarımız sayesinde genç bir cilde sahip olmanın mutluluğunu sizler de hissedeceksiniz. Farklı ürünlerden oluşan kategorimizde bulunan makineler ciltteki ölü hücrelerin ve kırışıkların ortadan kaldırılmasında profesyonel olarak kullanılmaktadır.

Profesyonel olarak kullanılan cihaz bakım makinesi ürünlerinde amaç cildin canlandırılması ve onarılmasıdır. Leke ve ölü hücreleri giderme avantajı dışında yağlı cilt sorununu da ortadan kaldıran klasik cilt bakım cihazı ile cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanarak nem dengesi ayarlanmaktadır. Birçok farklı bakım ve onarım uygulamaları sağlayan cilt bakım aletleri genellikle güzellik merkezi tarafından tercih edildiği gibi kişilerin bireysel olarak evlerinde kullanmaları için kullanılmaktadır. Yerli üretime sahip cilt bakım cihazları kullanım talimatları sayesinde pratik bir şekilde kullanım imkanına sahiptir ve uygulamalar sonrasında kişiler sosyal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilmektedirler.

Kadın-erkek herkesin güzelleşmesi için olan cilt bakım ve onarım uygulamalarında birçok farklı markalarda cilt bakım cihazı bulunmaktadır. Cosmonesmedikal ailesi olarak bizler de cilt bakım ihtiyaçlarına göre en kaliteli ve uygun cihazları sizler için üretmekteyiz. Cilt bakım cihazı fiyatları, cilt bakım ve onarım fonksiyonlarına göre farklılık gösterebilmektedir. 13+1 Çok Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı, Hydraderms 9 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı, NG System Coldpen Cilt Bakım ve Onarım Cihazı gibi ürünlerimizin detaylı bilgilerine ulaşmak için kategorimize göz atabilirsiniz.