Tek bir sonuç gösteriliyor

Fibroderms XS Çatlak Onarım Cihazı

18,900.00

Özel başlıklı bir çatlak bakım cihazıdır. Çatlak görünümünde düzelme sağlarken cildin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Cilt altına derinlemesine nüfuz eden ısı ile kolajen ve elastini aktive eder. Bu sayede, cildi daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Fibroderms XS Çatlak Onarım Cihazı Avantajları

  • Çatlak görünümünde %80 azalma
  • Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin üretiminde artış
  • Yara izlerinin görünümünü düzelme
  • İlk seansta çatlakların görünümünde %30-50 azalma
  • 2-4 seansta yeni oluşmuş çatlakların görünümü tamamen düzelebilir.
Sepete Ekle

En İyi Çatlak Onarım Cihazı

Uygulanan ilk seansta %80'e varan başarılı sonuçları ile çatlak görünümünü onarıcı yapıya sahip çatlak onarım cihazı ile deri çatlaklarınızın profesyonel olarak onarımı sağlanmaktadır. Yeni ve eski çatlakların kaybolmasında etkili olan cihazların ev devam bakım ürünleri ile desteklenmesi durumunda gözle görülür harika sonuçlar elde edilmektedir. Genellikle kadınlarda gözlemlenen bölgesel çatlakları en önemli nedeni ani kilo alıp verme ve vücudun nem-su oran dengesinin yeterli düzeyde olmamasıdır. Kolajen ve elastin üretimini uyaran yapıya sahip çatlak onarım cihazı çatlak görünümünde kaybedici etkisi dışında cildin sıkılaşmasına da yardımcı olmaktadır. Vücuttaki çatlaklar genellikle koltuk altı, göğüs, kasık, kalça ve karın bölgelerinde görülmektedir. Fibroderms XS çatlak onarım cihazı ve ev devam bakım ürünleri ile birlikte çatlaklar doğrudan hedef alınır ve gözle görülür harika sonuçlar elde edilmektedir. Fibroderms XS çatlak onarım cihazında özel bir vakumlama sistemi mevcuttur. Ciltte bulunan çatlakları onarmak için özel başlıklarla hava basıncını bırakarak en doğru ve profesyonel uygulama sonucunu vermektedir. Ciltteki çatlak ve çizgilerin üzerine çatlak onarım cihazı uygulaması ile alandaki çatlak bölgeler onarılır ve böylece ciltteki sıkılaşma güçlenir. Son teknoloji ile üretilen çatlak onarım cihazı ile sizler de vücudunuzdaki en büyük sorunlardan olan çatlaklara son vererek cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çatlak Onarım Cihazları ile Cilt Çatlaklarına Son

Cilt çatlakları birçok kişinin karşılaştığı bir sorundur ve genellikle cildin doğal esnekliğinin kaybından kaynaklanan bir problemdir. Cilt çatlakları özellikle hamilelik, hızlı kilo alıp verme, yaşlanma veya hormon değişiklikleri gibi durumlar sonucu ortaya çıkabilir. Bu çatlaklar genellikle ciltte görünen beyaz veya kırmızı çizgilerdir ve tedavi edilmedikleri takdirde kalıcı olabilir. Cilt çatlakları onarımı için birçok yöntem vardır ancak çatlak onarım cihazları bu yöntemler arasında son yıllarda popüler hale gelmiş başarılı sonuçların başında gelir.

Hızlı Çözüm Sağlayan Etkili ve Faydalı Çatlak Onarımı

Vücutta birçok sebepten dolayı çatlaklar oluşabilir. Kırışıklık ve çatlaklar sonucu ciltte kötü görünüm gibi can sıkıcı sorunlar meydana gelmektedir. Özellikle çatlak problemleri kadınlar tarafından rahatsız edici bir görüntü olarak kabul ediliyor. Çeşitli bakım malzemelerine başvurarak bu sorunun ortadan kaldırılması yetersiz kalırken çare olarak cilt çatlak onarım cihazı yardımınıza koşuyor. Vücut çatlak cihazı kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenerek kullanım kolaylığı sağlar. Cilt üzerindeki etkileri oldukça fazla olan çatlak giderici cihaz cilde canlı görünüm kazandırırken işlem sonrasındaki sağladığı ciltte yumuşama hissi ile birlikte ciltteki sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini gerçekleştirir.

Cilt çatlak onarımı cihazlarından en popüler ve başarılı sonuçları veren cihazlardan olan Fibroderms XS çatlak giderici cihaz, vücutta oluşan çatlakları yok etmede kullanılan etkili bir cihazdır. Fibroderms XS, vücutta meydana gelen çatlak ve çizgilerin üzerine uygulama yapılarak çatlak bölgesinde kolajen bağ dokusunun güçlenmesini sağlar. Uygulama yapılan bölgedeki çatlak kısımları onararak cilt bölgesindeki sıkılaşmaya katkı sağlar. Onarılan çatlaklardaki başarı kişiden kişiye farklılık göstererek %80 oranında iyileşme sağlanır.

Çatlak Onarım Cihazı Ne İşe Yarar?

Cilt ve vücut çatlak onarım cihazları, vücutta meydana gelen çatlakları azaltmaya ve tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olan cihazlardır. Bu çatlaklar birçok sebepten dolayı oluşabilir. Çatlaklar genellikle elastikiyetinin azalması nedeniyle meydana gelir ve cildin derin katmanlarına kadar uzanabilir. Cilt ve vücut çatlak onarım cihazları, cildin elastikiyetini arttırarak ve cilt altındaki dokuların yenilenmesini teşvik ederek, çatlakların giderilmesini sağlarlar. Cilt çatlak onarım cihazları, fibroblastları uyararak, kolajen ve elastin üretiminde artışa neden olabilir. Fibroblastlar, ciltteki kollajen ve elastin proteinlerinin üretiminden sorumlu hücrelerdir. Bu proteinler, cildin sağlıklı ve elastik kalmasını sağlar.

Çatlak Onarımı ve Onarılan Bölgeler

Çatlak bulunan vücutta oluşan deformasyonu ortadan kaldırmak adına uygulanan çatlak onarım uygulaması ile çatlak bulunan bölge hızlı olarak onarılır. Bu çatlak onarım cihazı ile ağrısız ve başarılı bir şekilde yapılır. Ciltteki çatlaklar vücudun birçok bölgesinde oluşabilir. Bu sebeple cilt bakım cihazları son zamanlarda en çok tercih edilen başarılı bir yöntemdir. Özellikle ilerlemiş çatlakların ortadan kaldırılmasında bu cihazlar oldukça etkilidir. Cilt çatlakları için uygulanan cihaz kalça, bacak, kol ve göbek gibi bölgelerde büyük bir işlem etkisi görmek mümkündür. Vakumlama etkisi sayesinde çatlak oluşan bölgenin hızlı bir şekilde çatlak onarımını sağlar.