Blog

G5 Masajı ile Selülit Derdine Son!

g5 masajı

G5 Masajı ile Selülit Derdine Son!

Kadınların en çok şikâyetçi olduğu konulardan biri selülit problemidir. Özellikle deniz mevsiminde kötü görünüme sebep olan selülitlerden kurtulmak artık çok kolay. En etkili yağ yakma yöntemlerinden biri olan G5 masajı ile selülitlerin tedavisi ve oluşumu engellenir, cilt çatlakları tedavi edilerek bölgesel incelme sağlanır. Daha sıkı ve pürüzsüz bacaklar için G5 selülit masaj işlemimiz, yerli üretim G5 masaj aleti ve profesyonel hizmetimiz ile yapılmaktadır.

G5 Masajı Nedir?

G5 masaj uygulaması, ritmik hareketler şeklinde G5 cihazı ile uygulanan ve hızlı titreşim yapısı sayesinde sıkılaşma sağlayan bir uygulamadır. Genellikle selülit onarımında kullanılan ve başarılı sonuçlar veren g5 uygulaması ile kaslarda biriken ödemlerin atılması sağlanarak bölgesel zayıflama işlemi de gerçekleştirilir. Bu uygulama ile kan akışına hızlandırıcı etki sağlanır ve spazm problemlerinde kullanılır. Yapılan tüm uygulamalarımız tamamen yerli üretim cihaz ve ürünler ile yapılmaktadır.

Tüm vücuda uygulanabilen g5 masajı genellikle etkili ve başarılı sonuçları kalça, üst bacak ve kol bölgelerinde vermektedir. G5 masaj uygulaması lenfatik drenaj ve soğuk lipoliz uygulamaları ile kombin edilerek bölgesel zayıflama konusunda destekleyici bir uygulama olarak da etkili sonuçlar vermektedir. Bu masaj yöntemi için üretilen g5 cihazı sayesinde gerçekleştirilen bu masaj tipi ile selülit giderme işlemi yanında ciltteki esneklik artar ve vücut toparlayıcı etki bırakır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

G5 masajının vücuda birçok farklı konuda yararı bulunmaktadır. En büyük etkileri selülit onarımında görülen g5 masaj uygulamasının vücutta yağ yakımı etkisi de bulunmaktadır. Aynı zamanda g5 masajı yaşlanma karşıtı olarak uygulanan bir işlemdir.

Hiçbir cerrahi işlem olmadan uygulanması sebebi ile son zamanlarda en sık tercih edilen selülit giderme ve zayıflama işlemlerindendir. Yapılan ilk seans sonrası başarılı sonuçlar veren bu uygulama tüm vücuda sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Birçok farklı faydası olan g5 masaj avantajları aşağıdaki gibidir;

 • Vücudun birçok farklı alanlarında uygulanabilmektedir.
 • Bölgesel biriken fazla yağların yakılmasında etkilidir.
 • Ciltteki problemli bölgelerde toparlanma etkisi oluşturur.
 • Selülit giderici etkisi sayesinde pürüzsüz arka bacak bölgesine sahip olabilirsiniz.
 • Masaj etkisi sayesinde kas ve eklem yapılarını geliştirici etkisi bulunmaktadır.
 • Vücutta bulunan ödem ve toksinleri atarak bölgesel zayıflama katkısı sağlamaktadır.
 • Cilt esnekliğini arttırır.

371b700b 2ef4 49ca b725 c4dd9fc5f514G5 Masaj Uygulama Bölgeleri Nerelerdir?

G5 masajı vücut bölgesinde her alana uygulanabilen bir işlemdir. Fakat gözle görülür büyük etkideki sonuçlar popo, kol, kalça ve üst bacak bölgelerinde görülmektedir.

G5 Kaç Seansta Etki Gösterir?

Kişiden kişiye farklılık gösteren g5 masajı seansı ortalama olarak 10-15 seans olarak tamamlanmaktadır. Düzenli olarak uygulanması gereken g5 masaj işlemi 4-5 seans sonrasında büyük etki göstermeye başlamaktadır. G5 masajı yaptıranlar bu uygulama ile birlikte düzenli diyet ve spor kontrolü eşliğinde bölgesel zayıflama açısından da büyük farklılıklar yaşadıklarını söylemişlerdir.

Hangi Durumlarda G5 Masajı Uygulanabilir?

 • Selülit onarımı ve giderme
 • Cilt sıkılaştırma ve bölgesel yağ yakımı
 • Bölgesel incelme ve dolaşım hızlandırma

G5 Masajı Yan Etkiler Nelerdir?

G5 masaj uygulaması sonrasında kan dolaşımının artmasından kaynaklı bölgede geçici kızarıklık veya morluklar olabilmektedir. Cilt yapısına göre oluşabilecek bu etkiler 5-10 gün içerisinde tamamen kaybolacaktır.

G5 Masaj İşlemi Kimlere Uygulanamaz?

 • Hamileler ve emzirme döneminde olanlar
 • Diyabet hastaları
 • Regl döneminde bulunan kişiler
 • Epilepsi rahatsızlığı olanlar
 • Kanser hastaları
 • Varis sorunu olanlar
 • Sinir ve kas rahatsızlığı olan kişiler

G5 Masajı Fiyatları

G5 uygulaması selülit veya bölgesel zayıflama amaçlı kullanılabileceği için kişiden kişiye seans farkı oluşmaktadır. Oluşan bu fark ile g5 masajı fiyatları seans ve uygulama amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

G5 masaj işlemi zayıflatır mı?

Vücutta bulunan ödem ve toksinlerin atılmasında yardımcı olan bu uygulama ile atılan ödemli bölgelerde şiş görünüm etkisini kaybetmektedir.

G5 uygulaması varislere zararlı mıdır?

Varis rahatsızlığı bulunan kişilerin g5 uygulaması yaptırması durumunda varisli bölgelerde kanama yaşamalarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle varis sorunu olanların g5 masaj işlemini yaptırmaları önerilmez.

G5 uygulaması sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

G5 masajı sonrası kişiler günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilmektedir.

G5 selülit uygulaması sırasında acı hissedilir mi?

Uygulama esnasında herhangi bir ağrı hissedilmez.

Listeye geri dön

İlgili Yazılar