Blog

En Çok Tercih Edilen Trendlerden Düşmeyen Cosmones Medikal Ürünleri

cosmones medikal

En Çok Tercih Edilen Trendlerden Düşmeyen Cosmones Medikal Ürünleri

Kişilerin güzellik ve bakım ihtiyaçlarına göre fırsatları sunan firmamız geniş ürün yelpazesi ile dermokozmetik alanında hızla büyümeye devam ediyor. Sunduğumuz ürünler arasında güneş koruyucu krem, cilt bakım kremleri, nemlendirici kremler, özel intim bakım ürünleri, cilt serumu ve cilt bakım setleri, cilt temizleme ürünleri, cilt toniği, kolajen takviyesi, zayıflatıcı kahve, selülit ve çatlak onarım kremleri, probiyotik takviyeleri, cilt bakım cihazları, bölgesel incelme ve zayıflama cihazları, lazer epilasyon cihazı, çatlak ve selülit onarım cihazları yer almaktadır.

Cosmones Medikal firması olarak ürün ve cihazlarımızda tamamen kaliteyi öne çıkaran bir firmayız. Böylece bizleri tercih eden müşterilerimizin güzellik ve bakımları kadar sağlıklarının da korunması bizler için oldukça önemli. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel formüller geliştirerek farklı cilt ve vücut tiplerine yönelik çözüm odaklı ürünler sunuyoruz.

Güneş koruyucu krem, cilt bakım kremleri ve nemlendirici kremler gibi ürün kategorilerimizde cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından koruyarak sağlıklı bir cilt görünümü kazanmasına yardımcı olur. Özel intim genital bakım ürünlerimizde ise genital bölgenizdeki sağlığı korurken rahat ve hijyenik bir ortam sağlar. Cilt serumu ve cilt bakım setleri ise cildinize özel bakım yaparak cildinizin ihtiyaç duyduğu nem, besin ve antioksidanları sağlar. Cilt temizleme ürünleri ve cilt toniği ise cildinizin makyaj kalıntı veya kirlerden arınmasına yardımcı olurken cildinizin doğal pH seviyesini koruyarak sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenizi sağlar.

Kolajen takviyesi, zayıflamaya yardımcı kahve ve probiyotik takviyesi ise içerikleri sayesinde cildinizin sağlıklı olmasına ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri almasına yardımcı olur. Selülit ve çatlak görünümünü azaltan selülit ve çatlak kremleri ile daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlanır. Cilt bakım cihazı, bölgesel incelme cihazı, lazer epilasyon cihazı ve selülit-çatlak onarım cihazı ise ev veya güzellik merkezinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlayan cihazlar olarak öne çıkmaktadır.

Zeytinyağı Antioksidan Formüllü Nemlendirici KremZeytinyağı Antioksidan Formüllü Nemlendirici Krem: Clines Moisturizing Cream

Bu özel formül, cildinizi tıkamadan nemlendirmek için E vitamini, zeytinyağı ve antioksidanlar gibi besleyici bileşenler kullanır. Bu bileşenler, cildinizi nemlendirerek gün boyu nem takviyesi yaparak daha sağlıklı ve parlak bir cilt görünümüne yardımcı olur. E vitamini, antioksidanlar ve zeytinyağı, cildin gençleşmesine yardımcı olurken, cildin koruyucu bariyerini güçlendirerek nem kaybını önler. Ayrıca, zeytinyağı cildi beslerken, E vitamini ve antioksidanlar serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı cildi korur.

Nemlendirici Krem Faydaları

 • Pürüzlü hale gelen ciltteki pürüzleri giderir.
 • Kuru cilt yapısına sahip cildi nemlendirir.
 • Kalıntı veya kir bırakmadan yağsız bir nemlendirme uygulaması sağlar.
 • Güneş ışınlarından zarar gören hasar görmüş bölgeleri onarır.

Cildi mucizevi olarak nemlendiren özel yapıya sahip kremimizin detaylı tanıtımı için buraya göz atabilirsiniz.

Sivilce ve Akne Karşıtı Serum: Clines Peeling Red Serum (AHA/BHA)Sivilce ve Akne Karşıtı Serum: Clines Peeling Red Serum (AHA/BHA)

Cilt bakımı için önemli bir ürün olan bu formül, %18 AHA ve %2 BHA içeriği ile cilt tonunu dengeler ve renk eşitsizliklerini giderir. Ayrıca, gözenekleri sıkılaştırarak akne ve sivilce izlerinin görünümünü azaltır. Cildi ölü hücrelerden arındırırken aynı zamanda yeni hücre oluşumunu tetikler. Bu ürün, ciltteki birçok sorunu hedefleyerek daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Sivilce ve Akne Karşıtı Serum Faydaları

 • Ciltteki kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur
 • İltihaplanma sorununu azaltarak cilt sorunları ile mücadele eder
 • Gözenekleri sıkılaştırır
 • Akne izlerinin görünümünü azaltarak cilde canlı ve parlak bir görünüm katar

Akne karşıtı red serumun diğer faydaları için ürün sayfa linki burada.

Cosmostar Diode Lazer Epilasyon AletiCosmostar Diode Lazer Epilasyon Aleti

Buz başlıklı lazer cihazı, kalıcı ve ağrısız epilasyon deneyimi sunar ve 810 nm dalga boyuna sahiptir. Tüm cilt tiplerinde etkinliği gösteren diode lazer epilasyon teknolojisini kullanarak, yüksek güvenlik, kolay kullanım ve uzun vadeli etkiler sağlar. Epilasyon teknolojisinde devrim yaratan bu cihaz, doğrudan kıl foliküllerini hedef alarak ciltte minimal hasar riski ile etkili sonuçlar verir.

Lazer Epilasyon Cihazı Yararları

 • Kalıcı sonuçlar
 • Erkek sırt ve omuz bölgeleri gibi derin yerleşimli kullarda etkili sonuçlar
 • Tüm cilt tiplerine ve tüy renginde kullanım
 • Saniyede 10 Hz çıkarak etkili ve kolay kullanım
 • Buz başlık ile acısız lazer epilasyon deneyimi

İstenmeyen tüylerinize veda etmenizi sağlayan güzellik merkezlerinin olmazsa olmazı profesyonel epilasyon cihazını buradan inceleyebilirsiniz.

Zayıflamaya Yardımcı Kahve: Cosmex CoffeeZayıflamaya Yardımcı Kahve: Cosmex Coffee

Zayıflatan kahve toz içecek karışımı, yaşlanma karşıtı, besleyici ve metabolizma hızlandırıcı etkileriyle öne çıkan bir formüle sahiptir. İçeriğinde kafein, kolajen ve hyalüronik asit bulunur, bu sayede hem cilt hem de vücut sağlığını destekler. Doğal bileşenleri ile kanıtlanmış olan bu içecek, kolay içilebilir formu sayesinde günün her saatinde tüketilmeye uygundur.

Zayıflama Yardımcı Kahve Yararları

 • İlerleyen yaşların verdiği etki ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eder
 • Hyalüronik asit ve kolajen yapısı sayesinde cilt kalitesini destekler
 • Metabolizmayı hızlandırır
 •  İştahı azaltarak daha uzun süre tokluk hissi sağlar

Tok tutarak zayıflamaya yardımcı olan mucizevi ürünümüz hakkında detaylı bilgiler burada 🙂

lipones bölgesel incelmeLipones Bölgesel İncelme Cihazı

Lipones, cilt altındaki fazla yağ dokularını hedef alan, acısız, ağrısız ve ameliyatsız bir bölgesel incelme cihazıdır. Bu cihaz, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak yağ hücrelerini parçalama prensibiyle çalışır. Bu sayede, bölgesel incelme ve yağ azaltma işlemleri gerçekleştirilir. Lipones, kullanıcılarına etkili bir sonuç sağlarken aynı zamanda rahat bir deneyim sunar.

Bölgesel Zayıflama Cihazı Avantajları

 • Tek seansta 2-15 cm’e kadar incelme imkanı
 • Spor veya diyete gerek kalmadan fazlalıklardan kurtulma imkanı
 • İyileşme süresi gerektirmeden pratik kullanım
 • İnatçı vücut yağlarında güvenli ve etkili yöntem

Hiçbir cerrahi işleme gerek kalmadan bölgesel zayıflama için yüksek teknoloji incelme cihazı ürünümüz Lipones‘i sizler de inceleyin.

Güneş Koruyucu Krem: Clines 50 SPF Sunscreen CreamGüneş Koruyucu Krem: Clines 50 SPF Sunscreen Cream

Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı geniş spektrumlu 50 SPF koruması sunan koruyucu güneş kremi, ciltteki renk eşitsizliklerini önlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Son teknoloji UV filtreleri sayesinde, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda cildinizin doğal parlaklığını artırır ve görünümünü iyileştirir. Bu güneş kremi, cildinizi nemlendirerek ve besleyerek, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Günlük kullanıma uygun olan bu koruyucu güneş kremi, cildinizi güneşe maruz kalmaktan koruyarak, sağlıklı ve genç bir cilt görünümü sağlar.

Güneş Koruyucu Krem Yararları

 • Güneşten gelen zararlı hasarı önler
 • Cilt tonu eşitsizliğine mücadele eder ve aydınlatıcı özelliğe sahiptir
 • Cilt pigmentasyon problemlerini önlemeye yardımcı rol oynar
 • Ultra hafif özel yapısı sayesinde parlama ve yağlanmayı önler
 • Tüm cilt tiplerine kullanımı uygundur

Yaklaşan yaz mevsiminde güneşten korunmaya yarayan en özel ürün Güneş Koruyucu Krem: Clines 50 SPF Sunscreen Cream !

nixir besin takviyesiNixir Beyin ve Bağırsak Sağlığı İçin Probiyotik Takviye

Türk Bilim İnsanları tarafından üretilen Nixir, beyin ve bağırsak mikrobiyotası alanında sinerjik etki sağlayarak, vücudunuzun genel sağlığın mucizevi fayda sağlar. Beyin ve bağırsak arasındaki ilişkiye pozitif yönde etki eden Nixir; huzursuz bağırsak sendromu, öfke kontrolü, mutsuzluk, unutkanlık, sosyal fobi, panik bozuklukları, karamsarlık, tembellik, motivasyon,  dikkat eksikliği, anksiyete, stres bozukluğu, Crohn hastalığı, depresyon gibi birçok kavramda destekleyici bir katkı sağlar.

Probiyotik Takviyesi Yararları

 • Bağışıklık, odaklanma, dikkat, mutluluk ve motivasyon gibi kavramları destekleyici
 • İş hayatında odaklanma ve başarı
 • Öğrencilerin sınav döneminde dikkat toplama desteği

Mutlu beyin mutlu bağırsak sloganı ile üretimi gerçekleşen mikrobiyota alanında sinerjik etki oluşturan ilk ürün olan Nixir hakkında detaylı bilgi için buraya göz atmanızı öneririz.

Listeye geri dön