Blog

Cosmo Slimfit Tesla: Kaslara 30 Dakikada 20.000 Mekik Etkisi

cosmo slimfit tesla

Kaslara 30 Dakikada 20.000 Mekik Etkisi: Cosmo Slimfit Tesla

Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme kategorisinde bulunan yüksek teknolojili Cosmo Slimfit Tesla cihazındaki elektromanyetik dalgalar, deriyi ve yağ dokularını geçerek kas kütlesine ulaştırma prensibiyle çalışır. Karın, kalça, iç bacaklar, kollar ve büyük kas gruplarını güçlendirir ve şekillendirir. 30 dakikada 20.000 mekik/squat etkisine eşdeğerdir. HI-EMT teknolojisi sayesinde supramaksimal kasılmalar sağlayarak kas kütlelerinin gelişimine büyük bir katkıda bulunmaktadır. Cosmo Slimfit Tesla ile kas kütlesini büyütme, kasları güçlendirme, belirginleştirme ve kalçaları sıkılaştırmada üstün performans sizleri bekliyor!

Kas kütlelerinin güçlenmesini sağlayan bu özel cihaz ile aynı zamanda bölgesel incelme, kalça sıkılaştırma ve vücut şekillendirme gibi özel sonuçlara katkısı bulunmaktadır. Alınan kilolardan sonra kilo verilmesi durumunda sarkmalar ile birlikte ağır bir kas kaybı oluşur. Bu kas kaybını en hızlı şekilde ve kolaylıkta tekrardan kazandırılmasını Cosmo Slimfit Tesla sayesinde sağlayacaksınız. Yalnızca 30 dakika gibi sürede vücudunuzu zorlamadan ve yorucu bir efor harcamadan 20.000 mekik/squat etkisi sağlayan bu özel yüksek teknolojili cihaz ile yeniden forma sokabilirsiniz. Peki bu özel teknolojik cihazın sırları neler gelin birlikte bakalım…

cosmo slimfit teslaYüksek Yoğunluklu Elektromanyetik Dalgalar

HI-EMT; kas kasılmalarını uyarmak için elektromanyetik dalgaları kullanan son teknoloji sistemidir. Bu sistem, kas dokusundan yüksek frekanslı bir elektromanyetik akımın geçirilmesiyle yapılır ve kas dokusu tekrar tekrar kasılıp gevşemesine neden olmaktadır. Bu tür kas kasılması halter gibi kuvvet antrenmanı gerektiren egzersizlerde meydana gelenlere benzer.

HI-EMT, non-invaziv ve ağrısız bir kas eğitimi yöntemi olup yaralanma veya diğer fiziksel sınırlamalar nedeniyle kuvvet antrenmanı egzersizlerini yapamayan kişiler için ideal bir seçenektir. Ayrıca kas kütlesini, gücünü ve tonunu kısa süre içerisinde arttırmak isteyenler için de mükemmel bir kas yapma sistemidir.

HI-EMT’nin ana faydalarından birisi daha kısa süre içerisinde kuvvet gerektiren egzersizlere benzer sonuçlar üretebilmesidir. Çalışmalar HI-EMT sisteminin kas kütlesini ve gücünü 14 günlük gibi kısa süre içerisinde arttırabildiğini göstermiştir. Bunun nedeni elektromanyetik dalgaların neden olduğu yüksek yoğunluklu kasılmaların, kas büyümesini diğer egzersizlerden daha hızlı bir şekilde uyarabilmesidir. Aynı zamanda bu özel sistemli Cosmo Slimfit Tesla cihazı, vücut yağını ve selüliti azaltmanın yanı sıra cilt tonunu ve elastikiyetini onarmada etkili olduğunu göstermiştir.

supramaksimal kas kasılmasıHI-EMT Teknolojisi Sayesinde Supramaksimal Kas Kasılmaları

HI-EMT teknolojisine sahip vücut şekillendirme ve kas güçlendirici ve belirginleştirici etkili cihaz supramaksimal kasılmalar sağlamaktadır. Bilindiği gibi supramaksimal kasılmalar normal kas kasılmalarının aksine beyin fonksiyonundan bağımsız olarak çalışmaktadır. Supramaksimal kasılmalar vücutta gerçekleşen kasılmaların belirli bir sınırın üzerinde gerçekleştiği anlamına gelir. Bu tür kasılmalar vücuttaki kasların daha hızlı ve etkili bir şekilde büyümesini ve gelişmesini sağlamaktadır. Supramaksimal kasılmalar genellikle spor salonlarında yapılan ağır çalışılan egzersizlerle elde edilmektedir. Cosmo Slimfit Tesla cihazı ile ağır egzersiz programlarına son vererek kaslarınızı etkili bir şekilde uyarıyoruz ve gelişimine destek sağlıyoruz.

kaslarınızı harekete geçirinKaslarınızı Harekete Geçirin

Slimfit Tesla cihazının sağladığı enerji derin kas bölgesine etki eder ve farklı vücut yapısındaki kişiler için öncesinde ayarlanmış parametreler sayesinde kasları harekete geçirir, yoğun ve etkili bir biçimde çalışır. Harekete geçen kas sistemi aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırır ve kalori yakmaya katkıda bulunur. Bu katkı sırasında yağ yakma sırasında aynı zamanda kas oranını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Cosmo Slimfit Cihazı Faydaları

 • Kas kütlesini gözle görülür bir şekilde arttırarak vücudu şekillendirir. (Kas kütlesinde %30 artış)
 • Kalça ve iç bacak kaslarını sıkılaştırıcı etki
 • Özel geliştirilmiş fonksiyonel manyetik simülasyon teknolojisi
 • Yağlarda %50 azalma
 • Kan dolaşımına destek sağlar
 • Kronik ağrıları azaltmaya destek
 • Yüksek yoğunluklu elektromanyetik dalgalar

Slimfit Tesla Cihazı Teknik Özellikleri:

 • Maksimum Güç: 2000W
 • Çalışma Modu: Otomatik
 • İşletim Sistemi: HI-EMT
 • Başlık Sayısı:2

SIKÇA SORULAN SORULAR

Cosmo Slimfit Tesla Cihazı Ne İşe Yarar?

Kas kütlesini arttırarak vücudun şekillenmesine katkıda bulunur. 30 dakika gibi kısa sürede 20.000 mekik etkisi sağlayarak kas kütlesinin gelişimine katkı sağlar.

Kimlere Uygulanabilir?

Kalp rahatsızlığı ve ciddi sağlık sorunu bulunmayan her kişide rahatlıkla uygulanabilir. Uygulama öncesinde doktorlara mutlaka danışmanız önerilir.

Ne Kadar Süre Uygulanır?

Yarım saat gibi kısa sürede uygulanmaktadır. 23 yıllık güzellik sektöründeki tecrübesi ve 120 profesyonel şubesi ile Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ne de gelerek Cosmo Slimfit Tesla cihazlarını da içeren bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Yan Etkisi Var mı?

Cosmo Slimfit Tesla cihazının herhangi bir yan etkisi yoktur. İşlem sırasında kas hareketliliğini hızlandırdığı için uygulama sonrasında çok düşük ihtimalle kas ağrıları oluşabilir ki bu ağrının oluşması durumunda, çok kısa süre içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

Listeye geri dön